מאמרים

איך קשורים רשלנות רפואית והשכרת דירה? - חלק שני

עם זאת, דווקא העיסוק בנושא ברמה הלאומית עצר את בניית הבניינים המתוכננים, ובהיעדר דירות חדשות עולה ערכן של הישנות. בקיצור – אין לדעת.
יותר מזה, אם הכוונה ברכישת דירה למטרות השכרה, חשוב לבדוק כמה גורמים שיקבעו אם היא תהיה אטרקטיבית בשוק השוכרים או שתיאלצו להציע אותה במחירים נמוכים במיוחד. קודם כל מפרט הדירה צריך להיות כמה שיותר נוח, לא מתוחכם מידי ומתאים לכמה סגנונות מגורים. המטרה היא שכל אחד יצליח להתאים לעצמו את החלל החדש כדי להרגיש בבית. כך למשל זום זוג צעיר עם ילד או לחילופין הורים מבוגרים שהתקרבו אל ילדיהם, אחרי שהגבר עבר ניתוח מיותר בגבו. הרשלנות הרפואית הותירה אותו על כיסא גלגלים, ולפחות באופן זמני הם זקוקים לסיוע הבן.
דירה להשכרה חייבת להיות באזור שבו ימצאו השוכרים את כל השירותים הנדרשים להם, כמו קופות חולים, מוסדות חינוך, סופרים או מכולות קטנות וכמובן מספרות ומכוני הסרת שיער. באותה מידה יכול להיות שהפדיקוריסטית בעצמה תבקש לשכור דירה נוחה כדי להפעיל מכון הסרת שיער בשכונה שבה יש המון נשים או גברים מטרוסקסואלים שישמחו לשירות הקרוב מבלי שיהיה צורך לכתת רגליים למרכזים הומים כדי לקבל את העזרה האינטימית הזו.

חזרה לחלק ראשון